Потпирач за Силни Магнетни Автомобил Планината Компатибилен со Сите Смартфон Телефон Случај

Потпирач за Силни Магнетни Автомобил Планината Компатибилен со Сите Смартфон Телефон Случај

Това е достапна
DEN 391.20
Количината на стоката:

МУЛТИ-ФУНКЦИЈА СТОЈАТ : прст потпирачот ви помогне да се види филмови и фотографии со 360° на ротација на секој агол.метална плоча може да биде добро во прилог на магнетни телефон автомобил планината, кои ви даваат безбедно возење искуство.ВИСОКА ЈАЧИНА на ADHESIVENESS : Со моќни и леплива 3 M VHB лента, телефонот ѕвони стојат може да биде прикачена на вашиот мобилен телефон или таблет цврсто, правејќи се дека вашиот телефон е безбедно.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : Прст Ѕвони Телефонот Контрола внатрешна димензија е Ø1.05in да се вклопи удобно и безбедно на прстите, избегне случајно паѓа додека шетаат во стил.Тенок дизајн за лесно да се добие во и надвор од вашиот џеб.УЛТРА-ТЕНОК ПРСТЕН НОСИТЕЛ : На 3мм тенок дизајн на прстен носителот држи вашиот телефон тенок и лесен, не гломазна. 360° на ротација и 180° флип на располагање.СЈАЈОТ И СТИЛСКИ ПРСТЕН СТОИ : Модерен искра bling метал телефон да ѕвони држачот.На метал сребро позлата, силна и абразија, отпорни, долготрајни без исчезнува.Најдобриот Подарок за вашите пријатели, Парови и семејства.Телефон да Ѕвони Носителот Инсталација Чекор Чекор 1 Избришете меморијата на телефонот или на случај површина со алкохол подлога дадени, проверете дали површината е чиста и сува пред приложување на прстен носителот на тоа.Чекор 2 (по желба : за Гол Телефонот или на Силиконски Случај) Чекор 2 : се Придржуваат јасно филм налепница на голи телефонот или на силиконски случај за висок stickiness база.Чекор 3 Отстранете го 3 M лепило подлога поддршка (не допирајте ја 3 M лепило страна), приложете прстен носителот на саканата локација и притиснете за 30 секунди, за да се создаде цврсти, трајни задржете.Чекор 4 ве Молиме почекајте 24 часа да бидете сигурни дека лепило поставува целосно, тогаш можете да го користите прстен држачот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата