КУЌА ДЕН Пластични Закачалка Клипови, Силна Малку Зафат Клипови за Употреба со Тенок-линија Облека Закачалки, Прст Клипови (100Pcs Црна)

КУЌА ДЕН Пластични Закачалка Клипови, Силна Малку Зафат Клипови за Употреба со Тенок-линија Облека Закачалки, Прст Клипови (100Pcs

Това е достапна
DEN 575.76
Количината на стоката:

【Широко се Користи】- облека закачалка клипови може да се користи со повеќето тенка закачалки, вклучувајќи жица закачалки, пластични закачалки и сомот закачалки на било која боја.Контрола на детска закачалка клипови ќе менгеме ги цврсто за зголемување на триење, тоа исто така може да слајд лесно да се вклопи во вашата облека. 【Мулти-Цел】- Дали магија, DIY вашата облека закачалки со Куќа Ден пластични клипови, на мали клипови може да се користи како перење клипови, панталони клипови, бебе закачалка клипови, sock клипови, итн.На закачалка клип за пластични закачалки е разноврсна и практични прилог на вашата гардероба!. 【Силен Стисок】- плакарот клипови за закачалки има силна контрола за да се спречи вашата облека од испаѓање.Користете ги овие пластични облека иглички да клип облека на закачалки, како што градници, долна облека, врски, шалови, shawls, чорапи, панталони, здолништа и фустани. 【Висок Квалитет】- Облека штипки иглички направен од тешки ABS пластика.Со вграден-во здрав не се лизга заби, закачалка клипови за сомот закачалки може да се одржи облека цврсто.Непречено работ без метални делови, нема да финтата, солза или да го оштети вашиот деликатна облека. 【Гаранција за квалитет】- Ние сме убедени ќе ви се допаднат нашите закачалка клипови за панталона и други складирање организација решенија.Ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте со нас,нашите професионални услуги на клиентите тим ќе се грижи за вас и да работат со вас за да го направи тоа право!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата