Големата Точка на Среќата Ќе се Моето Сонце - Бебе Туш или Роденден Гигант Круг Confetti - Партија Украси - Големи Confetti Брои 27

Големата Точка на Среќата Ќе се Моето Сонце - Бебе Туш или Роденден Гигант Круг Confetti - Партија Украси - Големи Confetti Брои

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Ти си Мојот Сонце Гигант Круг Confetti ВКЛУЧУВА 27 големи Ти си Мојот Сонце бебе туш или роденден confetti.Ти си Мојот Сонце партија украси се совршени за сонце партија.Ти си Мојот Сонце гигант круг confetti ГОЛЕМИНА 5.5 инчи големи кругови, шест количина; 4.25 инчи медиум кругови, девет количина; и 2.75 инчи мали кругови, дванаесет количина.На уникатен дизајн и големи големина го прави овие сонце партија украси импресивен прилог на било бебе туш или роденден.ЛЕСНО ТАБЕЛА ОРКЕСТАРОТ : Ти си Мојот Сонце гигант круг confetti доаѓа во различни координирање обрасци во три различни големини.Растера ги надолу должината на вашата страна маси, додадете ги centerpieces или дупка-удар нив и string заедно како бебе туш или роденден на банер.Сонце хартија confetti парчиња ќе направи изјава сепак можете да изберете да ги користите.ПРЕМИУМ ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Ти си Мојот Сонце гигант круг confetti се професионално печатени на тешки-должност cardstock хартија со фото-како сјај.Тие посебно проверуваат и внимателно спакуван со рака.Гигант табела confetti ќе пристигне станот.Добиете креативна со твоите DIY партија идеи!.НАПРАВЕНИ ВО САД : Вие сте Моето Сонце – Бебе Туш или Роденден Гигант Круг Confetti е произведен и дизајниран во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се произведени во Америка.Најдобра партија украси доаѓаат од користење на партијата резерви во уникатни начини, и особено оние кои одговараат на вашите Ти си Мојот Сонце бебе туш или роденден тема!Овие екстра голема партија кругови може да се користи поврзани меѓу себе заедно како гарланд банер, расфрлани по маса или дури и во прилог да се фаворизира.Можете да изгледа како Водителка Херој со изнаоѓање на многу лукав начин да ја покажат овие големи ти си мојот сонце confetti парчиња!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата