НАДВОР од КЛЕТКАТА Оклоп Kombo Случај Компатибилен со Coolpad Наследство Brisa (6.5) Случај, Хибридни Солиден Тешки Заштитна Телефон Случај, Shockproof Капка Заштита со Спојувалк?

НАДВОР од КЛЕТКАТА Оклоп Kombo Случај Компатибилен со Coolpad Наследство Brisa (6.5) Случај, Хибридни Солиден Тешки Заштитна Телефон

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

[Компатибилност]- Овој телефон случај само компатибилни со Coolpad Наследство Brisa (6.5") Случај. (Екран заштитник НЕ е вклучен).ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред да ја купите. [Dual Слоеви Дизајниран]- Тамошниот Мобилен Оклоп Kombo Телефон Случај е посебен двојна слоеви дизајниран случај, двојни слоеви на мазна тешко поликарбонат надворешниот капак и мека внатрешна силикони ракав.Аглите функција двојно-дебел силикони за извонредна заштита од удари, гребење или капки за очи.Овој телефон случај подигнете го исклучите телефонот на рамна површина, исто така, заштитна камерата на телефонот и screen. [Прецизни Cutouts]- случај е прецизно cutouts се обезбеди целосен пристап до телефон пристаништа, функции и карактеристики.Овозможи директен пристап до сите функции, без отстранување на случај, како што се волумен копчиња, џек за слушалки и камери. [Лесна Инсталација]- Најдобар на сите-во-едно функционално & drop заштитник телефон случај во вашиот живот.На Надвор од Клетката Оклоп Kombo не само специјални дизајнирани случај за заштитен уред, но исто така и поддршка картичка функција што ви треба. [Спојувалка за Каиш Holster со Потпирач Случај]- Овој случај со кој се одвојува спојувалка за каиш holster & потпирачот.На спојувалка за каиш има 180 степен ротација поддршка сега можете да се прикачите на holster до појас да ви даваат погодност да се носат за време на работа, патување или игра.Потпирачот функција ви помогне проп до вашиот уред за рака-бесплатно гледање видео или филм.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата