PK Моќ AC Адаптер Компатибилен со HP OfficeJet 6600 6700 7110 7610 7612 Печатач Полначот Кабелот за Напојување

PK Моќ AC Адаптер Компатибилен со HP OfficeJet 6600 6700 7110 7610 7612 Печатач Полначот Кабелот за Напојување

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Текст Volt Опсег : 100-240 V (во Светот во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни, pls се чувствуваат слободни да не контактирате!. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Кабелот за Напојување/Полнач( Не-ОЕМ ) Истиот Ден Превозот од САД!.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно Прифати Вратат и да Ви ги Даде Вашите Пари Назад.Без Прашања Праша. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите.PK-Енергетски производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) PK-Моќ AC адаптери произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат заштита карактеристики против неточни напон, краток спој, внатрешни прегревање. 100% компатибилност со оригиналниот.PK Моќ AC Адаптер компатибилен со HP Office Jet 6600 6700 7110 7610 7612 Печатач Полначот Кабелот за Напојување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата