8 Нозе Omnihil AC/DC Адаптер 5V 2A (2000mA) 5.5x2.5millimeters / 5.5x2.1millimeters Компатибилен со Мојот Тежат Модели KD8000 7001DX 3001P KD7000 i300 У2

8 Нозе Omnihil AC/DC Адаптер 5V 2A (2000mA) 5.5x2.5millimeters / 5.5x2.1millimeters Компатибилен со Мојот Тежат Модели KD8000 7001DX

Това е достапна
DEN 335.04
Количината на стоката:

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - УЛ НАВЕДЕНИ -8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита). 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА. 3-ТО ЛИЦЕ НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.Не Содржи : Алкална / Никел / NIMH или Литиум Јон Батерии.На сликата е прикажано тука се САМО индикативни.Ако има било какви недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, вистински производ ЌЕ владее.Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz / Висок Квалитет на ПСУ/Трансформатор / Сите Производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација /OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) / БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во ДВЕТЕ насоки / 2 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ГАРАНТЕН / 3-ПАРТИСКИ АДАПТЕР НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата