Чанта Случај за iPad 10.2 (9/8/7 Генерација) 2021/2020/2019, Techcircle Folio Стојат iPad Crossbody Паричникот Случај со Молив Носителот, Рака на Рака+Рамо, Рака, Авто Разбуди/Спиење Заштитна Ма

Чанта Случај за iPad 10.2 (9/8/7 Генерација) 2021/2020/2019, Techcircle Folio Стојат iPad Crossbody Паричникот Случај со Молив Носителот,

Това е достапна
DEN 647.76
Количината на стоката:

★ Ова i Pad торба случај е исклучиво наменета за најновите i Pad 9-та Генерација (10.2-инчен) 2021 ослободување (модел : A2602/ A2603/ A2604/ A2605), i Pad 8 Генерација (10.2-инчен) 2020 ослободување (модел : A2270/ A2428/ A2429/ A2430), исто така, молив случај џеб дизајниран за Apple Молив; внатрешни работи со повеќе слотови за задржување на вашите картички и готовина. ★ [Разноврсна, исто така доаѓа со отстранлив и прилагодливи рамо, рака за превоз, обезбедување на погодност за вас, додека патуваат или бизнис патување.Голем број на светли и забава бои за опција. ♦Бесплатни Подароци : 1x случаен боја специјалното пенкало; 1x ткаенина за чистење. ✪✪✪ Домот i Pad 10.2 Случај за Жените, Паметни Folio Стојат Случај со Рачка & Рамо, Рака, Авто Разбуди/Спиење Функција ✪✪✪Компатибилност : ✔ i Pad 9-та Генерација 10.2" 2021 Порака - Модели : A2602 / A2603 / A2604 / A2605✔ i Pad 8 Генерација 10.2" 2020 Порака - Модели : A2270 / A2428 / A2429 / A2430✔ i Pad 7 Генерација 10.2" 2019 Порака - Модели : A2200 / A2198 / A2197 Детали за Производот : ► Целосна Заштита : Направена од ултра-тенок синтетички кожа надворешноста и мека microfibre обвивка, мека TPU внатрешна случај штити вашиот i Pad од гребнатини, dirts и spills.► Авто Sleep/Wake Функција : Вграден-во магнетна лента обезбедува разбуди/спиење функција.Овозможува автоматски да се буди или става вашиот таблети за спиење, кога капакот е отворен и затворен, заштеда на повеќе енергија за вашиот таблет.► Стабилна Потпирачот : Флексибилни виткање функција ви помага да поставите повеќе хоризонтални агли за гледање филмови и видео разговор на пригоден начин.► Портфолио Паричникот Функција : надворешен џеб & внатрешни повеќе слотови се наменети за чување на бизнис картички, ПРОЕКТ, кредитни картички, сметки, авио билети или фактури во било кое време и на било кое место.Исто така доаѓа со перо носителот џеб за вашиот Apple Молив.► Рака Појас & Crossbody Рака : Вграден-во еластичен рачка за удобен зафат за време на читањето.На монтажни и прилагодливи рамо, рака се дизајнирани за патување и бизнис патување.► Прецизни кроена : едноставен за инсталација и отстранување.Целосен пристап до сите контрола на пристаништа за таблет (камери, што зборуваат, порт за полнење и копчиња).Пакетот Вклучува : 1 x Чанта Случај за i Pad 7/8/9 Генерација (2019/2020/2021)1 x Рамо Strap1 x Специјалното Пенкало (Случаен Боја)1 x Чистење Cloth Please потврдете го вашиот уред пред купување.Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail. ✪.✪.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата