Carhartt Жените Clarksburg Sherpa Наредени Качулка

Carhartt Жените Clarksburg Sherpa Наредени Качулка

Това е достапна
DEN 1438.80
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 55% Памук/45% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Опуштено Се Вклопуваат. 10.5-унца, 73% памук/27% полиестер со 7.4-унца 100% полиестер sherpa обвивка.Zip-фронт со прилог три-парче худ.Пред handwarmer џебови.Ребрести ракав и корселе.Пријатна sherpa поставата дава оваа качулка на топлина за да се победи.Опуштено се вклопуваат. 10.5-Унца, 55 проценти памук/45 проценти полиестер со 7.4-Унца 100% полиестер sherpa обвивка.Zip-фронт со прилог три-парче худ.Предната страна потоплите џебови со скриени медиуми џеб.Ребрести ракав и корселе.Увезени сенка простор боја и индиго простор боја влакна содржина е 73% памук/27% полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата