(2 Парчиња)Гумена подлога,кои се Користат во Различни Машини 50x50x40mm

(2 Парчиња)Гумена подлога,кои се Користат во Различни Машини 50x50x40mm

Това е достапна
DEN 542.16
Количината на стоката:

✅Материјал : гумени блок нема меурчиња, порите, или дупки.Целата е рамна и мазна, не burrs, и има добра цврстина и добро стареење отпор. ✅Перформанси : Кога влажна, вода или температурата се зголемува промената е мала shockproof и висок притисок, Анти-стареењето и висок изолација. ✅Површината перформанси : Водоотпорен не е леплива на многу материјали, кои се отпорни на висока и ниска температура (250-350℃) и (-40-60℃), и има добар стабилноста и издржливоста. ✅Апликација : се Користи во голем број на машини.Авионска индустрија, сообраќај заштита од пожари, електронски апарати, осветлување, спортски, мебел и други производствени индустрии. ✅Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви послужи!.describe Colour : Black Package : 2 x гума pad Performance : Кога влажна, вода или температурата се зголемува промената е мала shockproof и висок притисок, Анти-стареењето и висок изолација.Површината перформанси : Водоотпорен не е леплива на многу материјали, кои се отпорни на висока и ниска температура (250-350℃) и (-40-60℃), и има добар стабилноста и издржливоста.Примена : се Користи во голем број на машини.Авионска индустрија, сообраќај заштита од пожари, електронски апарати, осветлување, спортски, мебел и други производствени индустрии.белешки : Прирачник за мерења на локации, може да има некои грешки во големина.Како резултат на различните екрани, може да има мали разлики во боите, ве молиме да се разбере.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви послужи!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата