Подобро Пакети PW107AK Замена Четка за Полнење (Пакување од 2)

Подобро Пакети PW107AK Замена Четка за Полнење (Пакување од 2)

Това е достапна
DEN 1324.80
Количината на стоката:

Замена четка за полнење за BP333 Plus Лента Точење.Секој Четка Комплет вклучува сет од 2 четки.Компатибилен со Подобро Пакет 333 Plus лента точење (BP333 Plus и BP333 PLWHT). 2 Пакет.Подобро Пакет 333 е солиден, сигурен, едноставна за користење прирачник за вода за да се активира лента фармацевт. (Подобро Пакет 333 е исто така познат како хартија лента фармацевт, gummed лента фармацевт или заболување на лента машина и сл. ).Подобро Пакет 333 15 претходно лента должина се мери во инчи на бирате Подобро Пакет 333 производ линија е светски #1 за продажба на рачно вода за да се активира лента фармацевт во индустријата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата