SHENYI Лабораториски Материјали Две-Necked Реакција Рамен Дното на Шишето Вертикален Форма,Капацитет 250ml,Заеднички 24/29,Стакло Switch Вентил,Две-Порта Реакција Колба (Капаци

SHENYI Лабораториски Материјали Две-Necked Реакција Рамен Дното на Шишето Вертикален Форма,Капацитет 250ml,Заеднички 24/29,Стакло

Това е достапна
DEN 4322.64
Количината на стоката:

Сигурен Квалитет, Силни и Издржливи Лабораториска Опрема што се Користи во Училиштата, Професионални Структури, и во Лаборатории.Класификација : Колба.Број на модел : Вертикален две-порта реакција рамен дното на шишето 250ml 24/29+24/29. Напомена : ве Молиме да Обрнете Внимание на Безбедноста при Користење на Лабораториска Опрема за Научни Експерименти.Ние, Исто Така, Имаат И Други Стручни, Научни Лабораториски Производи.ако е Потребно, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас!Две-necked реакција рамен дното на шишето вертикален форма,Капацитет 250ml,Заеднички 24/29,Стакло switch вентил,Две-порта реакција flaskthe максимален дијаметар на колба е околу 88 мм.Капацитет : 250ml Joint : 24/29.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата