NIREY ГР-2185A Нож Острилка Појас НА Воланот, ЦВРСТА (Пар)

NIREY ГР-2185A Нож Острилка Појас НА Воланот, ЦВРСТА (Пар)

Това е достапна
DEN 540.00
Количината на стоката:

Nirey.GR-2185 A.Nirey KE-280. Совршена замена дека ги исполнува или го надминува оригинална опрема објект. * ОЕМ броеви се користи за повикување само.NIREY ГР-2185 A НОЖ ОСТРИЛКА ПОЈАС, ЦВРСТА (ПАР) се Разбира ремени за врзување на превозникот тркала се сино внатрешно и се продаваат во парови.Тие се 180 ронки.Овој степен на појас е дизајниран да ја профил оштетени и лошо оштетени ножеви.Бидејќи овие појаси се отстранат многу од метал, тие треба да се користат со претпазливост.Постојано се провери нож работ на прегревање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата