UMhouse Црвено Стакло Pendant Светлина Тела, Индустриски Гроздобер Лустерот со Switch Pendant Осветлување на Кујнски Остров (Црвено)

UMhouse Црвено Стакло Pendant Светлина Тела, Индустриски Гроздобер Лустерот со Switch Pendant Осветлување на Кујнски Остров (Црвено)

Това е достапна
DEN 1199.76
Количината на стоката:

【Димензија】Оваа виси светилки големина е 8.6"*8.6"*39.4"(L*W*H) и должина на кабел е 39.4" (прилагодливи). 【Стакло&Метал Производство】Добар квалитет стакло светилка сенка, префрлете се изработени од месинг метал, пар на плетенка жици. 【Dimmable】Погоден 110 V-140 V, max до 60 W, E26 Штекер Сијалица (со исклучок на светилки),dimmable switch но светилки мора да биде dimmable. 【Широко се Користи】Совршени за дневна соба,кревет,спална соба,кујна островот,трпезарија,студија соби,хотел,канцеларија,студио,бар,кафуле и ресторан,и сл. 【Одличен Квалитет】Пакет вклучуваат pendant светлина фитинзи,стакло светилка нијанси,светилка држачи и жици,лесна инсталација,било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата