Baofu Диносаурус Кожа Молив Случај Пенкало Патент Торбичка Козметички Шминка Торба Симпатична рачно изработени Мек Молив Студент Канцелариски Носителот за Децата и

Baofu Диносаурус Кожа Молив Случај Пенкало Патент Торбичка Козметички Шминка Торба Симпатична рачно изработени Мек Молив Студент

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : молив случаи се направени од микрофибер СТП, која е мека, лесна за чистење и водоотпорен.Вие не мора да се грижите за вашиот пенкало се навлажни со поништена литургија.MULTIFUNCTIONS : Нашата молив случаи имаат главна џеб и замрзнување кои можат да имаат било пенкало, гумичка, владетел и други училишни материјали, или како мали козметички торба, монета чанта.ЛЕСНИ&ПРАКТИЧНА настава : Можете да ги чувате деца молив случај во училиште торба или фиока, и патент дизајн ќе се заклучи нив, па вие не мора да се грижите за губење на вашиот молив повеќе.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Со персоналните DIY дизајн, секоја кожа zip молив случај е отпечатена со симпатична слон мотиви да се направи вашата торба уникатен и стилски.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК : Можете да ги користите овие трајни и елегантен молив случаи, како родендени, и да се врати на училиште подароци за вашите деца.Исто така можете да го користите да се организира канцелариски или шминка додатоци.Спецификација: Материјал : Микрофибер СТП.Големина : 8in × во 3.5× 2,5 пати во.Затворена начин : патент.Применливи луѓе : Возрасни&Девојки&Студент&Момчиња Зошто го избере нашиот Baofu Кожа Молив Случај? 1. Личност DTY моден дизајн стил. 2. Мазна на допир и мека текстура. 3. Компактен и лесен, лесно да се носат. 4. Мулти-цел се користи, може да се користи како молив кеса или како козметички торба. 5. Прифатлива, тоа е совршен одмор подарок за сите friends Service гаранција.Задоволството на клиентите е нашата основна цел Baofu нуди убаво дизајниран кеси, дневни потреби,дома декорација, итн., додавање на контакт на стилот на секој дом.Дали сакате да го додадете дневни потреби за себе или да го најдете начини да ги красат вашата соба, Baofu можат да ги задоволат вашите потреби!Baofu мисијата е кориснички-ориентирана, и задоволството на клиентите е она што се извршуваат.Ние се инсистира на обезбедување добар шопинг искуство со висок квалитет на материјалите и исклучителна занает дизајн.Ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да ги задоволат потребите на нашите клиенти и да се постојано подобрување на нашите производи.Ние ќе се придржуваат до одлични пред-продажба и услуга по продажбата во комбинација со квалитетни производи за да стане повеќе совршен Продавачот.Топло Совети: Ако имате било какви прашања, или имате било какви предлози за нашите производи, слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние сме желни да се слушне твојот глас!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата