AGOOL Топката Имајќи Swivels - 20pcs Висока Јачина од не ' Рѓосувачки Челик Топката Имајќи Вртливата со Две Заварени Прстен Конектори се Справи со Saltwater Стандард со Црна Nickle ?

AGOOL Топката Имајќи Swivels - 20pcs Висока Јачина од не ' Рѓосувачки Челик Топката Имајќи Вртливата со Две Заварени Прстен Конектори

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.СИЛНА Топката имајќи swivels се направени од бакар тело со две Нерѓосувачки челик заварени прстени за висока јачина, силно влечење на сила 35lbs - 390lbs.МАЗНА Топката имајќи риболов вртливата натоварени за непречено акција.Повеќе мазна во ротација.Непречено rotatable топката имајќи вртливата спречува извртување на теми на минимум.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА - Риболов Вртливата обложени со Црна nickle, отпорен на корозија.Совршен за saltwater риболов и слатководни риболов.ГОЛЕМИНА Големина 0 за да Size 8 со различни влечење на сила.Голема големина за saltwater риболов, висока брзина на контрола, jigging, префрлани риболов.Мала големина ќе работат одлично за слатководни риболовни како бас риболов.АПЛИКАЦИЈА - Вртливата се користи главно за врзување со риболов линија.Инаку, тоа често се користи за да прикачите на змејот жици и kites.Топката Имајќи Риболов Swivels се направени од бакар тело и нерѓосувачки челик заварување прстени, обложени со црна никел заврши.Висока Цврстина, отпорност на корозија, отпорност на триење, шок отпор и напнатост.Риболов Зглобот има нерѓосувачки челик лежишта натоварени во риболов swivels. 360 степен ротација непречено ќе сакајте ги споделите со вашите риболов линија метежот и да имаат флексибилни риболов патување.Мора да се за риболов линија.Инаку, тоа често се користи за да прикачите на змејот жици и kites.Големина т нека вашиот риболов линија метежот и да имаат флексибилни риболов патување.Мора да се за риболов линија.Инаку, тоа често се користи за да прикачите на змејот жици и kites Size & Тест Тежина : 0#,1#,2#,3#,4#,5#,6#,7#,8#. 35lbs ~390lbs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата