Boyzn Мажите 2 Пакет Спортски Компресија Панталони Брз Сува Активна База Слој Хулахопки Тренингот Работи Leggings со Џебови

Boyzn Мажите 2 Пакет Спортски Компресија Панталони Брз Сува Активна База Слој Хулахопки Тренингот Работи Leggings со Џебови

Това е достапна
DEN 431.52
Количината на стоката:

**Ве молиме Имајте во предвид => Цел +1 вообичаениот големина (Редовни Одговара); Цел и обично големина (Компресија Одговара).Еластична затворање.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ КОМПРЕСИЈА ПАНТАЛОНИ - Нашите Leggings се направени со 85% полиестер и 15% spandex за совршена рамнотежа помеѓу удобност и компресија.Обезбедува екстремни удобност со многу мала тежина без ограничување.Мажите Компресија Хулахопки достави сите-ден удобност во домот, салата и насекаде во меѓувреме.ПОДОБРУВАЊЕ на АТЛЕТСКИТЕ ПЕРФОРМАНСИ - Нашето адвокатско тренингот leggings да помогнат во намалување на мускулен замор и болка за време на вршењето на каква било физичка activity.By обезбедување на соодветна компресија низ сите мускулни групи, нашето адвокатско база слој може да помогне да се спречи overexertion, стрес и напнатост низ колковите, бутините, shins и телиња.Тие се дизајнирани со 4 начин водат ткаенина за вашата слобода на активности, навистина тенок и лесен без граница чувство.АТЛЕТИК ХУЛАХОПКИ СО ЏЕБОВИ - компресија leggings за мажите е дизајниран со 2 Џебови на страна, може да essentials, ефикасно и задржете го вашиот копчињата,мобилен телефон или кредитни картички, и не ќе може да им падне надвор кога ќе тренингот во отворено.Голема тренингот хулахопки за трчање, јога, обука, салата, велосипедизам и така натаму.ЗАДРЖИ СВЕЖА И СУВА - На leggings која ви овозможува да дишат!Нашите тренингот панталони обезбедување ќе се произведуваат помалку пот и мирис, па може да остане уверен во и надвор од салата.Со перформанси ткаенина кој втора кожа, чувствуваат анти-мирис, влага-wicking и брзо сушење, оваа мажите работи хулахопки од Boyzn ќе бидете кул и удобно за време на тренингот.Се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА не НОСАТ НАДВОР ИЛИ БАЗА СЛОЈ - спорт долго џонс панталони за мажите е добро да се носат дома или како термички база слој под вашиот палта, тоа исто така може да биде удобен pajama на студени ноќи.Тоа сигурно ќе биде вашиот следен одат-да војници.Можете да го носат за активни спортови како лов, риболов, аикидо, скијање, кој се натпреварува во на триатлон и воени&тактички игри.Ако не сте задоволни со нашата компресија панталони за мажи.Ве молиме контактирајте со нас за размена или 100% наплата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата