LeeBY Силикони Топла Вода во Шише Микробраново Загревање со Сплетам Покрие Топла Вода Торба за Болка, Дете Топли и Ладни Терапија - Топло Подарок за Роденден, Божиќ, Ра

LeeBY Силикони Топла Вода во Шише Микробраново Загревање со Сплетам Покрие Топла Вода Торба за Болка, Дете Топли и Ладни Терапија

Това е достапна
DEN 1080.00
Количината на стоката:

Одличен Материјал - Еко-пријателски и Здрав Избор.Направени од храна одделение силиконски, што е Не-BPA дека можете да го користите за да се напие вода директно.Широк устата дизајн, лесно да се пополни на вода.Сплетам Покрие - Таму е мека поврзана маска за да се спречи топла површина од тоа да биде во директен контакт со вашата кожа да предизвика изгореници.Двојна Употреба - Топли И Ладни Терапии.Може да се загреваат со микробранова печка за 2-3 минути(на топлинска енергија треба да биде под 1500 W).Може да се користи како ладна облога за болки, спортски повреди, треска и да се намали отокот.Преносни и Цврсти - На топла вода во шише може да се одржи температурата на 4-8 часа.Неговите цврсти тело може да издржи над 500 килограми тежина.Лесен За Употреба, Секогаш Кога Сакате.Најдобар Подарок - Тоа е најдобриот подарок за пријатели или семејства,Добра за Зимска Ден потоплите.За фестивалите, годишнини, родендени, Божиќ, денот на Благодарноста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата