JUSTWEIXING 5pcs/многу Интелигентни IC КОЧАН LED Чип Светилка 30W 50W 70W 100W 120W 150W AC110V 220V Smart IC Одговара за DIY ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина (Емитуваат Боја : Ладна, Wattage : 150W)

JUSTWEIXING 5pcs/многу Интелигентни IC КОЧАН LED Чип Светилка 30W 50W 70W 100W 120W 150W AC110V 220V Smart IC Одговара за DIY ПРЕДВОДЕНА

Това е достапна
DEN 1291.20
Количината на стоката:

Моќност : 30 W 50 W 70 W 100 W 120 W 150 W.Напон : AC напон 220 V / 110 V (без напојување потребно).Боја температура : кул бело 6000-6500 K, топло бела 2800-3200 K.Зрак агол : 170 степени.Живот : повеќе од 10.000 часа.Нема потреба за напојување, директен контакт со 220 V/AC 110 V; погоден за DIYdescribe : Моќност : 30 W 50 W 70 W 100 W 120 W 150 WVoltage : AC напон 220 V / 110 V (без напојување потребно)Боја температура : кул бело 6000-6500 K, топло бела 2800-3200 KBeam агол : 170 degrees Life : повеќе од 10.000 hours Housing материјал : алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата