uxcell M4x40mm Женски-Женски Хексадецимален Никел Позлатен PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло 10pcs

uxcell M4x40mm Женски-Женски Хексадецимален Никел Позлатен PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

√ Големина : m4x40mm Женски-Женски Хексадецимален Никел Позлатен PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло. √ Материјал : Изработени од месинг материјал, никел-позлатен, корозија и ' рѓа отпор, издржлив и лесен за употреба. √ Апликации : се Одлични за на индустрии на комуникација, канцелариска опрема, електроника, итн. √ Лесно да се инсталира : Овие standoffs се корисни мали алатки, многу лесно за инсталација, и донесе многу погодности за вашиот DIY проекти. √ Пакетот вклучува : 10 парчиња m4x40mm женски женски месинг (никел позлатен) изолација. 1. Овие Хексадецимален Никел Позлатен Standoffs имаат добри механичка цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија. 2. Ги исполнуваат стандардот метрички систем.Просечната грешка е помалку од 0.01 mm.Темата е многу остар, чисти и точни.Точни димензии се направи вашата инсталација или одржување полесно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата