Томас Воз Момчиња 6 pack Чорапи (Чевли: 7-10 (Sock: 4-6), Томас Пријатели Мулти)

Томас Воз Момчиња 6 pack Чорапи (Чевли: 7-10 (Sock: 4-6), Томас Пријатели Мулти)

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

97% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Sock size 12-24 M се вклопува обувка 4 M НАС Деца - 6 M НАС Деца.Sock големина 2-4 T се вклопува обувка 4 M НАС Деца - 7 М НАС Деца.Sock големина Мали (4-6) вклопува обувка 7 M НАС Деца - 10 M НАС Деца.Новина ниска намали, не се покаже, или глуждот стил sock поставите; 6 pack.Томас и Пријателите знаци : Томас Воз, Percy, Џејмс, Гордон, Едвард, и Хенри!.CHOO CHOO!Вашиот малку љубов ќе бидат во потрага симпатична носи овие Томас и Пријателите ниска намали, не се покаже, или глуждот стил чорапи!Шест парови се обезбеди разновидност и возбуда, со секој пар кој различни бои и графика на Томас и Пријателите знаци : Томас Хенри, Џејмс, Percy, Гордон, и Едвард!Овие Томас Резервоарот Мотор чорапи се совршен додаток на било облека!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата