WUYUESUN 1000X HD1080P 4.3 Инчен LCD Дигитален Микроскоп Преносни Десктоп Микроскоп Зголемувачот лупа Поставена за Поддршка на 10 Јазици (Боја : 1000X 8LEDs)

WUYUESUN 1000X HD1080P 4.3 Инчен LCD Дигитален Микроскоп Преносни Десктоп Микроскоп Зголемувачот лупа Поставена за Поддршка на 10

Това е достапна
DEN 556.80
Количината на стоката:

1000 X 4.3 Инчен HD 1080 P Преносни Десктоп LCD Дигитален Микроскоп Зголемувачот Величаат Стакло Поставена за Поддршка на 10 Јазици.Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до нашата продавница за секој човек и има добар шопинг искуство.Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до нашата продавница за секој човек и има добар шопинг искуство.Карактеристики : Изграден во литиум батерија, тоа може да работи континуирано за 4 часа.4.3 инчен high-definition LCD екран, лесно може да се набљудуваат подетални информации.Поддржани јазици : англиски, германски, француски, шпански, италијански, Јапонски, Традиционален Кинески, Поедноставен Кинески, португалски, кореја.8 прилагодливи висока осветленост LED светилки, може да работи за до 100 илјади часа со долг животен век.Таа поддржува вметнување на мемориски картички за да правите фотографии и видео записи за да ги реализира споделување и компјутер зачувување.Протезата е стабилна и прилагодливи на врвот и на дното, така што немора да се грижите за вибрации надвор.Широко се користи : плоча поправка, печатење инспекција, банкноти проверка, учење и истражување, инсекти набљудување, накит идентификација.Двојно напојување на владата, литиум батерија може да се користи за напојување.Карактеристики : Материјал : метал + plastic Main боја : Black Image сензор : 2 милиони висок квалитет на сликата sensor Magnification : 50x, 1000x Display : 4.3 инчен TFT панел, 16 : 9 Focusing опсег : 0-40mm Focus режим : Manual Resolution : 1920 * 1080 P, 1280 * 960 P, 640 * 480 PData формат : JPG / AVILight извор : 8 LED светилки (прилагодува осветленоста)Рамка го оценувате : 30fps Interface : USB2.0 Lens структура : 2 G + IRAperture : F4.5 Lens агол : 16 степени.Оперативен систем : за Ветер XP, Vista, Win7/8/10, Mac10.5 или above Power понудата : 1 * литиум батерија, 3.7 V, 1500m Ah (вклучени)Напојување : DC 5 VRated напон : AC 110-240 VBattery континуирано работно време : околу 4 часа.Време на полнење : околу 4 часа.Заградата големина : 156 *122mm/6.14*4.8"Пакет големина : 240*220*135mm/9.45*8.66*5.31"Пакување тежина : 714g Notes : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку тешко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата