Јапонски Среќа Мачка за Чување за да се Префрлате Конзола за игри и Додатоци ,кои Патуваат за Носење Торба Игра Торба

Јапонски Среќа Мачка за Чување за да се Префрлате Конзола за игри и Додатоци ,кои Патуваат за Носење Торба Игра Торба

Това е достапна
DEN 1768.80
Количината на стоката:

【 Материјал Опис 】Најлон+ЕВА+Сомот (Најлон+ЕВА+Сомот). 【Производ перформанси】Оваа опција игра конзола за складирање торба лесно може да држете го Вклучите конзола за игри, Joycon и игра картичка, слушалки, полнење кабел и други мали switch додатоци.Внатрешната мрежа џеб има патент за да се спречи додатоци од паѓање. 【Удобен за Носење】сметководствената случај е погоден за Префрлање конзоли за играта, и е опремен со удобни, не се лизга се справи со рака за лесно носење. 【Прекрасен Подарок】Ако се игра љубовник и патување љубовник, овој случај може да се мора да се има ставка за вашето патување.Земете го вашиот Прекинувач со вас во текот на вашето патување.Тоа е совршен подарок за семејството, тинејџери и пријатели, а особено играта љубовници. 【Внатрешни детали】 внатрешната мрежа џеб има патент за да се спречи додатоци од паѓање.Складирање торба има 20 игра картичка џебови, со кои се соочува во внатрешноста на чување кеса, па тоа не е лесно да се изгуби на картички кога се носи тоа. 【 Материјал Опис 】Најлон+ЕВА+Сомот (Најлон+ЕВА+Сомот)【Производ перформанси】Оваа опција игра конзола за складирање торба лесно може да држете го Вклучите конзола за игри, Joycon и игра картичка, слушалки, полнење кабел и други мали switch додатоци.Внатрешната мрежа џеб има патент за да се спречи додатоци од паѓање.【Удобен за Носење】сметководствената случај е погоден за Префрлање конзоли за играта, и е опремен со удобни, не се лизга се справи со рака за лесно носење. 【Прекрасен Подарок】Ако се игра љубовник и патување љубовник, овој случај може да се мора да се има ставка за вашето патување.Земете го вашиот Прекинувач со вас во текот на вашето патување.Тоа е совршен подарок за семејството, тинејџери и пријатели, а особено играта љубовници.【Внатрешни детали】 внатрешната мрежа џеб има патент за да се спречи додатоци од паѓање.Складирање торба има 20 игра картичка џебови, со кои се соочува во внатрешноста на чување кеса, па тоа не е лесно да се изгуби на картички кога се носи тоа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата