Двострано Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет - Смешни Мустаќи - О Момче Сина Argyle Бебе Момче Туш

Двострано Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет - Смешни Мустаќи - О Момче Сина Argyle Бебе Момче Туш

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Навистина уникатен сет од 4 нокти датотеки.Двете страни може да се користи за чистење и обликувањето.Еден страна на секој ноктите датотеката има слика што ќе се прикажува, бело на спротивната страна.Околу 7.0" (18cm) x 0.8" (2.0 cm) во големина на секоја од нив.Создадена од страна на Графика и Повеќе во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата