Куќа Влечки за Жените - Лесни Памук Quilted Дома Влечки, Лесно Машина Перат Како Чорапи, Свитлива и Преносни, Затворен Дише Чевли за Нозете Релаксирачки

Куќа Влечки за Жените - Лесни Памук Quilted Дома Влечки, Лесно Машина Перат Како Чорапи, Свитлива и Преносни, Затворен Дише Чевли

Това е достапна
DEN 575.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Големина Одговара врз Основа на Голи Нога.Медиум за НАС Жените обувка 5-7(Кос); Голем за НАС Жените обувка 7(Широк)-8.5. Удобно и Мека, Помалку Испотени и Помалку Мирис.Совршена како за Дневни Затворен Влечки, И на Теписи и Тврдо дрво Подови.Лесно Cushioned и Памук-Quilted Insole со Не се Лизга Силикони Точки на Outsole.Лесно да се Машина за Миење и Сува Како Чорапи - NOTICE - Тоа Може да се Намали по Користење Фен, но Ќе се Водат Од како Ќе Ги Носи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата