joyMerit 10 Парчиња Чиста Боја Ткаенина Покриена Копчето месо тело Копчето 2cm DIY Шиење Занаети - Беж

joyMerit 10 Парчиња Чиста Боја Ткаенина Покриена Копчето месо тело Копчето 2cm DIY Шиење Занаети - Беж

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

совршен име ознаки, корист кутии, подарок ознаки, завиткани подароци, слика рамки, и празничниот декор. 10 Парчиња бонбони боја ткаенина покриена копчето за шиење.Копчето Дијаметар : Прибл. 2cm / 0.79 инч.Може да се користи за ракотворби, scrapbooking, плетење, шиење облека и костими embellishments повеќе.Исто така одлична за кукли, scrapbooking, cardmaking, облека, декорација, деца занаети и други занает проекти.Опис : - 10 Парчиња бонбони боја ткаенина покриена копчето за шиење - Може да се користи за ракотворби, scrapbooking, плетење, шиење облека и костими embellishments повеќе. - совршен име ознаки, корист кутии, подарок ознаки, завиткани подароци, слика рамки, и празничниот декор. - Исто така одлична за кукли, scrapbooking, cardmaking, облека, декорација, деца занаети и други занает проекти. - Копчето Дијаметар : Прибл. 2cm / 0.79 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Ткаенина Покриена Buttons Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата