SER2525M16 Надворешни Провира Носителот со 16 ER AG60 Insert, Десната Рака, Плоштад месо тело, Челик, Завртка Менгеме, 25мм Ширина x 25мм Висина месо тело, 150mm Должина.

SER2525M16 Надворешни Провира Носителот со 16 ER AG60 Insert, Десната Рака, Плоштад месо тело, Челик, Завртка Менгеме, 25мм Ширина

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

Добро Saelected и Високи Перформанси Материјали,Има Висока Отпорност на Корозија и Отпорност на Абење да Guaran Tee Стабилна Обработка и Зголемување на Работната Ефикасност Reduc Es Вметнете Носат Да Affectively Зголемување на Векот На траење на Производите.Силна Shockproof Перформанси,Има Добри Shockproof Перформанси за да се Обезбеди Стабилен и Повторно да се Казни со парична казна Обработка и Голема Работна Ефикасност, како И.Ја задоволи Стврднување и Лесно Мелничката, Произведени Со Користење на Напредни ја задоволи Стврднување Технологија за да се Обезбеди Добар Деформација Отпор; Може да се Користи Forhard Мелничката и Ефикасно ја Подобрува Работната Ефикасност.Добро Дизајниран за Прицврстување на Структурата, Се Користат на Соодветните Прицврстување Структура за да се Обезбеди Highstiffness и Дека Вметнете Ритам и Вметнете се Вклопуваат Совршено се Надополнуваат Обезбедува Висока Прецизност и Висок Стандард за Обработка Ефект.Појавување на сечилото е погодна за фино вртење и полу-завршна обработка на вртење.Тоа може да се користи за обработка нерѓосувачки челик, свиња железо, обичните челик, итн., со силна флексибилност.Напредна технологија, По основ на воведување на напредни технологија на производство и низ годините на акумулација на индустриски искуство и висок стандард на изработка на'supply врховниот квалитет на производите, Бара стандарди, Децидни со секој детал низ целиот процес од избор на материјали за производство со цел да се обезбеди добар квалитет на сите производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата