Брат LC203CL Мастило Кертриџ - Цијан, Магента, Жолта - 1 Секој

Брат LC203CL Мастило Кертриџ - Цијан, Магента, Жолта - 1 Секој

Това е достапна
DEN 1343.52
Количината на стоката:

Објектот Пакет Димензија : 4.799999995104" L x 3.699999996226" W x 2.099999997858" H. Точка Пакет Тежина : 0.249999999790352 lb.Број на модел : LC2033 PKS.Висок Принос XL 3 Pack - 1 ea.Цијан, Магента, Жолта.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата