Flybloom Пластични Конец Bobbins за Крстот Бод Везови Тема Занает DIY Шиење Складирање(20 Парчиња)

Flybloom Пластични Конец Bobbins за Крстот Бод Везови Тема Занает DIY Шиење Складирање(20 Парчиња)

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Материјал : пластика.Димензии : Должина и ширина се околу 4*за 3,7 см и ширина на ликвидација е од околу 2.8 cm.Постојат два тема клипови на секој одбор да се задржи на крајот на линија заглавени.Ви помогне да заштедите конец, skein, washi лента,нека ви лесен за употреба, во случај на различни теми ќе бидат во хаос.Продавница игла занает лесно, спречување на нив добивање twined, лесен и удобен за класифицирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата