Graco Roomfor2 да Стојат и да се Прошетаат Шетач | Лесни Двојно Шетач со Деца Стои Платформа, Готам

Graco Roomfor2 да Стојат и да се Прошетаат Шетач | Лесни Двојно Шетач со Деца Стои Платформа, Готам

Това е достапна
DEN 7199.76
Количината на стоката:

Има 2 деца до 50 фунти секоја , Шетач на Задните Тркала Големина 8.0 инчи , Шетач Пред Големина на Тркало 6.7 инчи.Шетач ги прифаќа сите Graco Snug Ride Класичен Поврзување и Кликнете Поврзете на Младата Автомобил Места.Поместена клупата седиште, па детето може да седат или стојат на платформата.Мулти позиција, полулегнал пред седиштето лежи рамно.Детето лента со чаша носителот pivots за да нема гужва шетач влез.Една рака пати со складирање latch.Lockable пред вртливата тркала со суспензија.Екстра-големи складирање кошница држи вашето патување essentials.Родителот лента со 2 длабоко купот на носителите за on-the-go погодност .Детето лента со чаша носителот pivots за не-гужва шетач влез .Фах отстранува да конвертирате шетач од Класичен Поврзете да Кликнете Connect.Прошетка со леснотија со твоите две малечки.Вашиот постарите може да се употреби скок седиште или стои платформа за шетање забава, додека вашите помладите може да recline назад & уживајте во возењето.На шетач, исто така, се карактеризира со една рака пати и екстра-големи складирање кошница.Опис на производот На Graco Room For2 е идеален за одење и трчање errands со две деца, со предните и на задните седишта, кои секоја се одржи дете до 50 килограми.На предните седишта има мулти-позиција recline, кои можат да бидат сместени во целосно рамна положба за naptime.Грижа и Одржување : Перење отстранлив седиште перница во ладна вода на деликатни циклус и линија суво Да се исчисти шетач рамка, користете само домаќинство сапун и топла вода Никогаш не Користете Кајгана.Користете лесното масло ако тркала квичат.Укината Длабочина - 15 инчи, Укината Висина - 37 инчи и Задно Ширина - 21.5 инчи Шетач Длабочина 34.6 во Шетач Тежина 27.18 lb Шетач Ширина 20.9 во Шетач Висина 40 во Шетач Задните Тркала Големина 8.0 во Шетач Пред Големина на Тркало 6.7 во Бренд Приказна Со Graco.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата