/2017 Topps Натпревар Attax Лигата на Шампионите, ЕКСКЛУЗИВНИ Ангажирање Messi Ограничено Издание на ЗЛАТНА Картичка! Страшни Посебна Картичка! Предаден во Ултра Про Врвот Lo

/2017 Topps Натпревар Attax Лигата на Шампионите, ЕКСКЛУЗИВНИ Ангажирање Messi Ограничено Издание на ЗЛАТНА Картичка! Страшни

Това е достапна
DEN 478.80
Количината на стоката:

Wowzzer!Ние сме Горди да ви ја нудиме оваа 2016/2017 Topps Натпревар Attax Лигата на Шампионите АНГАЖИРАЊЕ MESSI Ограничено Издание на ЗЛАТНА Картичка во Mint Condition!Ова е Одличен Ограничено Издание на ЗЛАТНА картичка од Светските Најголеми и Најдобри Soccer Superstar-АНГАЖИРАЊЕ MESSI на ФК Барселона на 2015 Лигата на шампионите Победник!Проверете нашата Неверојатни Цени и Голем Избор на Фабрички Запечатени Кутии, Групи, и Синглови на MLB, МАК, НБА, NHL, Фудбал & Многу Повеќе!Ние, исто така, имаат ОГРОМЕН Избор на BCW и Ултра Про Материјали!Плус, бидете сигурни да проверите на нашата Супер Популарни Неверојатни Beckett GGUM АВТЕНТИЧНИ ИГРА се КОРИСТИ СУВЕНИРИ ОЦЕНУВАЊЕ на Картички!Се погледне за Картички на Мајкл Џордан, Мики Ментл, Lebron James, Коби Bryant, Cal Ripken, Марк Mc Gwire, Дејв Бекам, Elvis Presley & Многу Повеќе!Пребарување - BECKETT GGUM BGS да се најдат овие Голема Потрага одредено ниво на Игра се Користи Сувенири Картички!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата