L1HMPET Природно Дрво Птица Костур Стојат Играчка,Папагалот Костур Птичји Кафез Гранка Костур Додатоци за Папагали, Parakeets Cockatiels, Conures, Macaws, Љубов Птици, Finches

L1HMPET Природно Дрво Птица Костур Стојат Играчка,Папагалот Костур Птичји Кафез Гранка Костур Додатоци за Папагали, Parakeets Cockatiels,

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

◆Материјал : направен од природно дрво без боја, нетоксичен и безбеден.груба површина е одлична за фаќање, џвакањето, играње, и др. ◆Големина : Гранка *2, директно се Држиме *2. Гранка е приближно 7.9" долг и 0.6-0.8" во дијаметар; директно се Држиме е 7.9" долг и 0.8" во дијаметар, може да се вклопат 3-4 птици во исто време, ви препорачуваме за канарските финч budgie cockatiel финч мал папагал parakeet canaries и други мали птици. ◆ПОГОДЕН ЗА МАЛИ ПТИЦИ : птицата гранка perches има вкупна должина од 8" и дрво perches должина од 8".Ве молиме да имаат врска со големината на мапата пред да ги купите, бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот birdcage и птици. ◆ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Секој костур е опремен со метален крило орев и вграден завртки.Само завртка тоа, зацврсти лесно на птичји кафез и без дополнителна опрема е потребна за инсталација. ◆Птичји Кафез ДОДАТОЦИ : може да се користи како birdcage играчка или качување по скали, обезбедување убаво и пријатно место за вежбање, ги ублажува досада, и се зголемува ниво на активност, Ова дрво птици костур може да ви помогне да се опуштите и декомпресија кога ќе игра со твоите conures.Функција 1. Лесен за Инсталација : виси лесно врз кафез со завртки и диск систем.нуди екстра живот и слетување простор.Лесно да се чисти и издржливи во употреба. 2. Птица Костур Стојат : вистински гранка за вашиот папагал птици да застане, се искачи или да си игра со тоа.Ги прават да се чувствуваат во дивината. 3. Птичји Кафез Додатоци : може да се користи како birdcage играчка или качување по скали, обезбедување убаво и пријатно место за вежбање, ги ублажува досада, и се зголемува ниво на активност, Ова дрво птици костур може да ви помогне да се опуштите и декомпресија кога ќе игра со твоите conures.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата