2 Парчиња 60ML 2OZ Елитното Refillable Кобалт Сина Стакло Лосион Пумпа Шише Фармацевт Toiletries Шише Козметички Сад во Тегла Тенџере со Заклучување на Пумпа за Лосион Крем Сушт?

2 Парчиња 60ML 2OZ Елитното Refillable Кобалт Сина Стакло Лосион Пумпа Шише Фармацевт Toiletries Шише Козметички Сад во Тегла Тенџере

Това е достапна
DEN 303.84
Количината на стоката:

2 парчиња по нарачка;Капацитет : 60 ML/2 OZ;Големина : 46*120mm/1.81*4.72 инчен(D*H);Боја : Кобалт сина;.Направени од високо-квалитет дебели кобалт сина стакло,професионални стакло,пронаоѓа,BPA free и хемиски бесплатно,многу безбедно да се користи.â€".Непречено пролет пумпа е многу лесно да го притиснете и да го користите.Дизајн на кодот пумпа може да се спречи истекување предизвикана од случајно притискање на.Погоден за чување на емулзија,суштината,козметички,течни фондацијата,лосион,чистење,етерични масла,течности,око крем,шампон,тело измијте итн.Leakproof,лесен за носење,еднократно.Одлично за патување,бизнис патување,одмор или дома лична употреба. 2 парчиња по нарачка;Капацитет : 60 ML/2 OZ;Големина : 46*120mm/1.81*4.72 инчен(D*H);Боја : Кобалт сина;Направен од високо-квалитет дебели кобалт сина стакло,професионални стакло,пронаоѓа,BPA free и хемиски бесплатно,многу безбедно да се користи.Непречено пролет пумпа е многу лесно да го притиснете и да го користите.Дизајн на кодот пумпа може да се спречи истекување предизвикана од случајно притискање на.Погоден за чување на емулзија,суштината,козметички,течни фондацијата,лосион,чистење,етерични масла,течности,око крем,шампон,тело измијте итн.Leakproof,лесен за носење,еднократно.Одлично за патување,бизнис патување,одмор или дома лична употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата