Litton Бомбај Бричење Компанија Активира Бамбус Јаглен Бања Сапун за Длабоко Чистење и Анти-загадување Ефект, 125g (Пакување од 3) | Направени во Индија

Litton Бомбај Бричење Компанија Активира Бамбус Јаглен Бања Сапун за Длабоко Чистење и Анти-загадување Ефект, 125g (Пакување од 3)

Това е достапна
DEN 1118.64
Количината на стоката:

Рачно Изработени Длабоки Чистење Бања Сапун Сега Поголем & Понежен.Апсорбира нечистотија, загадување и вишокот на масло да остава кожата мека и мазна.Исполнет со активниот Јаглен, Глицерин и Какао Путер.Потпис мешавина од мириси за долготраен мирис заштита.Погоден за сите типови на кожа, двете машки и женски, SLS & Paraben Слободни.Пакет од три рачно изработени, длабоко чистење капење сапун која се отстранува нечистотија и остатоци од порите оставајќи ве писклив чисти.Содржи глицерин кои обезбедуваат потребната исхрана на кожата, што резултира во свежо чувство на кожата.Какао путер ја прави вашата кожа почувствува светлината и свиленкаста.Активниот јаглен апсорбира нечистотија и остатоци од порите и кожата оставајќи ултра-чиста.Таа, исто така помага во контролата на мрсна кожа се соочуваат со проблеми со отстранување на вишокот на нафта без да остават вашиот кожата сува.За сите типови на кожа.Јаглен сапун за жените и мажите.Тоа е рачно изработени сапун.Одрекување : како овој природен јаглен Сапун е рачно изработени, мали варијации во бојата, количината и ширењето на exfoliant може да се случи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата