Птица Замав Виси Играчка 12 Компјутери Птица Замав Играчки Птица Џвакање Шарени Играчки за Миленичиња Птица Играчки со Дрвени Виси Стојат Скала Кафез Виси Бел Игра?

Птица Замав Виси Играчка 12 Компјутери Птица Замав Играчки Птица Џвакање Шарени Играчки за Миленичиња Птица Играчки со Дрвени Виси

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Птица замав виси играчка 12 парчиња, постојат sepak takraw, бел, замав, скалила и така натаму.За детали за големината на шарени милениче птица играчки, ве молиме погледнете го вториот производ слика.Ве молиме погледнете на реалната големината на одредена птица џвакање играчки. 12 парчиња птица замав виси играчка користете природни дрво, тоа е многу погоден за џвакање и чешла.Потенцирање е храна боење, безбеден и лесен за користење, се искачи, се игра, се џвака и да се истражуваат.Светли бои : Пет птици како светли бои, и птица замав џвакање играчки се шарени и убави.Ѕвона и џвакање играчки ќе привлечат вашите птици да се игра и да се џвака.Птицата замав виси играчка има кука на врвот, која лесно може да се инсталира на било кој виси површина, може да се пресели околу градината, и инсталиран каде ви се допаѓа.Совршен дизајн : шарени милениче птица играчки речиси се задоволат природните потреби на сите птици, дозволувајќи им на повеќето птици да се вежба и да се зајакне своите мускули.Погоден за сардината, parakeets, папагали, папагали, сколовранците, macaws, мали и средни птици.Птица Замав Виси Играчка 12 Компјутери Птица Замав Играчки Птица Џвакање Шарени Играчки за Миленичиња Птица Играчки со Дрвени Виси Стојат Скала Кафез Виси Бел Играчка Hammock Птица Замав Џвакање Toys Bird замав виси играчка 12 парчиња, постојат sepak takraw, бел, замав, скалила и така натаму.За детали за големината на шарени милениче птица играчки, ве молиме погледнете го вториот производ слика.Ве молиме погледнете на реалната големината на одредена птица џвакање toys12 парчиња птица замав виси играчка користете природни дрво, тоа е многу погоден за џвакање и чешла.Потенцирање е храна боење, безбеден и лесен за користење, се искачи, се игра, се џвака и explore12 парчиња птица замав виси играчка користете природни дрво, тоа е многу погоден за џвакање и чешла.Потенцирање е храна боење, безбеден и лесен за користење, се искачи, се игра, се џвака и explore Bright бои : Пет птици како светли бои, и птица замав џвакање играчки се шарени и убави.Ѕвона и џвакање играчки ќе привлечат вашите птици да се игра и chew The птица замав виси играчка има кука на врвот, која лесно може да се инсталира на било кој виси површина, може да се пресели околу градината, и инсталиран секаде каде што like Perfect дизајн : шарени милениче птица играчки речиси се задоволат природните потреби на сите птици, дозволувајќи им на повеќето птици да се вежба и да се зајакне своите мускули.Погоден за сардината, parakeets, папагали, папагали, сколовранците, macaws, мали и средни птици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата