Lorex 16-Канал 4K Ултра HD Фузија NVR IP Систем со 8 Smart Одвраќање Камери

Lorex 16-Канал 4K Ултра HD Фузија NVR IP Систем со 8 Smart Одвраќање Камери

Това е достапна
DEN 23999.76
Количината на стоката:

16 КАНАЛИ 4 K NVR може да поддржува до 16 камери. 16 КАНАЛИ 4 K NVR може да поддржува до 16 камери. 150 FT НОЌ ВИЗИЈА Максимална ноќ визија опсег. 3 TB ХАРД ДИСК Максимален капацитет 1 × 8 TB хард диск.NVR и осум 4 K Smart Активни Одвраќање камери, оваа безбедносна камера систем, ќе ви обезбеди со висок квалитет, снимки и најумен функции да се заштити вашиот имот.Со карактеристики како што се Smart Движење Откривање Плус, Активни Одвраќање LED светла и сирената, и двонасочна аудио разговор, овој систем е дизајниран за да се запре потенцијални настани пред да се случи.На NVR, исто така, вклучува големи 3 TB хард диск за приватна локалните снимање без месечна претплата и лесно се поврзани на нашата Lorex Home Апликација за лесно далечинско гледање и движење известувања.Како дел од Lorex Фузија собирање, можете да додадете дополнителни Wi-Fi производи, како што се Wi-Fi камери, doorbells, сензори, и рефлектори.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата