Jadetoad Обичај Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот Спална соба Човек Пештерата Гаража Игра бебе соба Дете Соба Персоналните LED Dimmable Неонски Светлина Писмо Зборот Име Знак

Jadetoad Обичај Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот Спална соба Човек Пештерата Гаража Игра бебе соба Дете Соба Персоналните LED Dimmable

Това е достапна
DEN 2278.56
Количината на стоката:

Прилагодено - да се Создаде свој уникатно стилизирана атмосфера со вашиот поволни елементи.можете да изберете боја, големина, фонт, и број на линии на сопствен текст, backboard боја и сечење форма.Додатоци исто така, може да се прилагоди, како што се dimmer, батерија оперативен.Материјали - рачно изработени со висок степен на еколошки материјали и топ-notched изработка.Нашите неонски светла знак направен од флексибилни LED неонски лента и задебелена акрилик backboard.Во споредба со традиционалните стакло неонски светла, тоа е посветла, побезбедно, потрајни, заштеда на енергија, никаква бучава, без топлина, лесен за употреба во различни сцени.Не постои ризик од кршење на стакло или истекување на опасни материјали.Совршен Подарок и Дома Décor - LED неонски знаци може да биде за Спалната соба, Live Stream Позадина, Бар, Кафуле, Бутик, Салон, Одморалишта, birthday (Роденден), Божиќ Подароци за Семејствата, како и на настани како Свадба, Ангажирање, birthday (Роденден), Партија, Големата Отворање, Годишнина, итн.Неонски светлина знак е визуелна уметност со мека и светла нудат романтична живописни атмосфера и прави да се чувствувате сакани и слатка.Лесен за Инсталација и Безбедно - LED неонски знаци се светлина во тежина со мали дупки на backboard, Тоа би можело да биде виси со ланци/кабел или монтира на ѕид со завртки, или ставете ја на маса или се поставуваат на полица слободно.Приклучок во штекер и работи.Тоа може да биде прилагодена на нивото на осветленост ви се допаѓа.Покрај тоа, тие се безбедни за допир поради 12 V работи Volt.на led знак, и тоа не се жешки како традиционална неонски цевки.Сервис и Гаранција - Jadetoad нуди 24 часовна поддршка за корисниците, 365 дена гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте директно нас .Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сакате да поднесете вашите сопствени дизајниран логото неонски знак со Jadetoad.Тоа ќе ни биде задоволство да се работи со вас.Jadetoad е искусен снабдувач на led неонски знаци.Младите луѓе се вработени и обучени внимателно да се направи убава, со врвен квалитет но прифатлива обичај неонски знаци.Тој е горд дека ние сме биле ангажирање во подобрување од секој детали како материјал за квалитет, додаток за квалитет и изработка само да се направи совршен неонски знаци за нашите клиенти!.Ние секогаш ќе чувајте го прават нашите најдобри за извршување на свој значаен и уникатни неонски знак дизајни!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата