Gorais Невеста, Свадба Коса Лозата Сребро Цвет Булчински Headpiece Бисер Коса Додатоци за Жени и Девојки

Gorais Невеста, Свадба Коса Лозата Сребро Цвет Булчински Headpiece Бисер Коса Додатоци за Жени и Девојки

Това е достапна
DEN 279.84
Количината на стоката:

Свадба коса дел е направен од висок квалитет на алуминиум жица и бисер.Ќе добиете повеќе прекрасен комплименти.Невестата коса лозата прибл.должина : 100cm (39.76 инчи).Ние ќе ви даде две шноли бесплатно.Тоа е доволно долго, така што може лесно да се одржи и да се движат наоколу за корекција.Свадба headpieces не се грижите за исчезнува.Тоа ќе додадете совршен допир за да булчински updos.Свадба коса додаток е особено погоден за невестата, пратилки и цвет девојки или погодни за било какви посебни прилики како свадба, ангажман,матурска,вечер,годишнина,господна вечера (причест), партија,банкет,танц,пријатели'gathering и перформанси и така натаму.Тоа мора да биде совршено се надополнуваат за вашиот фустан.Внимание : Големина може да се 1-2cm неточноста поради рака мерење; Боја може да биде мала разлика поради различни осветлување.Ние сме многу внимателни за пакување на секој чекор.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме прв, јас ќе ги реши проблемите штом мојот можно.Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата