balacoo 20pcs Дрво Врти Играчка DIY Дрвени Врти Блузи Недовршени Врти Блузи Деца DIY Сликарство Играчки Занает Материјали

balacoo 20pcs Дрво Врти Играчка DIY Дрвени Врти Блузи Недовршени Врти Блузи Деца DIY Сликарство Играчки Занает Материјали

Това е достапна
DEN 1891.20
Количината на стоката:

Погодни за употреба во училница, по училишна програма, и многу повеќе!дрвени gyroscope врвот.Одлична за креативност, моторика вештини и креативно размислување.дрвени се врти блузи.Украсете со фломастер, бои, акварел, налепници, камења, сјај и повеќе.сликата се врти жиро.Се врти блузи може да биде украсена со различни материјали.дрвени играчки сликарство.Дизајниран да поттикне и промовира деца за учење во рамките на уметности и занаети светот.недовршениот дрво жиро.Опис 20pcs Дрво Врти Играчка DIY Дрвени Врти Блузи Недовршени Врти Блузи Kid' DIY Сликарство Играчки Занает Материјали Карактеристики - Боја : Дрво Боја,- Материјал : Дрво, Големина : 7 X3 Cm, Пакет, Вклучувајќи 20 x Gyroscope.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата