KFI Производи 101030 Winches

KFI Производи 101030 Winches

Това е достапна
DEN 2943.12
Количината на стоката:

Одговара тип : Возило се Специфични.Компатибилен со возило тип : UTV.Пакет Димензии : 51.562 L x 24.384 H x 39.37 W (сантиметри).Направен во сад.Шут-разрушен пред тие да се прав-обложени за најдобри можни заврши првично училиште.Изградена на одделение 50 челик и прав-обложени црна за врховниот издржливост.Лесно да се инсталира.Вклучува целосен инструкции за инсталација и хардвер.Направен во U. S. A. Забелешка : Некои модели ќе бара мини рокер прекинувач (се продава одделно) за правилно крик инсталација.Одговара : АРКТИКОТ CATWC1000 од 13 до 15, WC10004 14, WC10004 X 14-17, WC1000 IH 12-13, WC1000 LTD 14, WC1000 SP 15-16, WC1000 SPXE 17, WC1000 SPXT 15, WC1000 TR 15-17, WC1000 TRXT 15, WC1000 TRXTE 17, WC1000 X 14-17.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата