Мис Розова Природните Слатководни Бисер Забава Флертувачки Beaded Ѓердан Ѓердан рачно изработени Лето Boho Jewlery Подароци за Жените Тинејџерски Девојки

Мис Розова Природните Слатководни Бисер Забава Флертувачки Beaded Ѓердан Ѓердан рачно изработени Лето Boho Jewlery Подароци за Жените

Това е достапна
DEN 333.12
Количината на стоката:

❤ Високо Квалитетен Материјал : Тоа е направена од слатководни бисер, злато позлатен мек метал конец и други мулти обоени семе мушка итн.Злато позлатен тема е издржлив не е лесно да се скршени и слатководни бисер е кожата пријателски.Тоа може да биде нормална носи дури и за тинејџерски девојки.Овој ѓердан ѓердан е целосно рачно изработени и квалитетот е тестиран постојано. ❤ Рачно изработени DIY Дизајн : Бидејќи е рачно изработени DIY, боја на стакло мушка ќе бидат малку различни за секој еден, па секој е уникатен со малку разлика на боја на стакло мушка. ❤ Погодни прилики : Погоден за роденден, одмори, лето плажа и секојдневно носење.Оваа "Забава Флертувачки" ѓердан ѓердан е нов моден тренд.Тоа, исто така, ќе биде одличен подарок за девојка, сопруга, ќерка, сестра, мајка, или други женски семејство или пријатели.Подготвени за давање со деликатна пакет. ❤ Димензии : должина на ѓердан ѓердан е 14.1 инчен и 2.7 инчен продолжен синџир должина.Тоа може да се носи построги како ѓердан или отворени како neklace како сакате со прилагодување на продолжен синџир. ❤ Натпревар : Лесно се совпаѓаат со резервоарот врвот, dresss, маица, блуза или било која друга врвот за летен ден.Beaded Ѓердан Beaded Ѓердан Ѓердан за Жените Смајли Лице Бисер Ѓердани Слатководни Бисер Ѓердани Boho рачно изработени Симпатична Летна Забава Флертуваат Плажа Накит Подароци за Тинејџерски Девојки Високо Квалитетен Материјал : Тоа е направена од слатководни бисер, злато позлатен мек метал конец и други мулти обоени семе мушка итн.Злато позлатен тема е издржлив не е лесно да се скршени и слатководни бисер е кожата пријателски.Тоа може да биде нормална носи дури и за тинејџерски девојки.Моден тренд симпатична beaded ѓердан ѓердан.Направени од слатководни бисер.Висок квалитет на злато позлатен челик тема, не е лесно да се биде прекината.Целосно рачно изработени.Добар пакет, подготвени за подарок за ќерка ми, мајка ми, тетка, внука, пријатели, сопруга, љубовник итн.Тоа исто така може да биде ѓердан или ѓердан од прилагодување на продолжен синџир.Тоа е, исто така убаво да се создаде layed носи со други накит.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата