VR Слушалки Ѕид Складирање Стојат Кука за Oculus Потрагата 2,Потрага,Судир-S,HP Reverb G2,HTC Vive,Vive Про,Космосот,Елита,Вентил Индекс,Playstation VR (Сребро)

VR Слушалки Ѕид Складирање Стојат Кука за Oculus Потрагата 2,Потрага,Судир-S,HP Reverb G2,HTC Vive,Vive Про,Космосот,Елита,Вентил

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

√Pls Забелешка : Планината Складирање Стојат Кука Само, На Oculus Потрагата VR слушалки и Oculus Допир Cnotroller НЕ ВКЛУЧУВААТ!. √Компатибилен со HTC Vive Vive Pro Vive Космосот, Oculus Рифт, Судир-S, потрагата, Потрагата 2, Вентил Индекс, HP Reverb G2,Samsung Одисеја,Playstation 4 VR PSVR, Вентил Индекс и се Меша со Реалноста, Слушалки и Контролори. √Зачувате простор на вашиот VR слушалки и допир контролер,да ги Задржи вашите VR слушалки организирани и подготвени за употреба во секое време. √Направен од високо-квалитет на метални материјали, трајни и стабилни. √Лесно да го инсталирате, едноставно монтирање на ѕид со вклучени завртки и заштита.Боја : Сребро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата