Џим Брегот Heartwood Крик Италијански Дедо Камен Смола Figurine, 6.875

Џим Брегот Heartwood Крик Италијански Дедо Камен Смола Figurine, 6.875

Това е достапна
DEN 1023.36
Количината на стоката:

Од Enesco е Џим Брегот Heartwood Крик Колекција.Intricately извајани камен смола Дедо мраз.Италијански Дедо мраз носи кошница полна со вино и свеж леб додека држи на персоналот.Извајани камен смола со рака-насликани карактеристики. 6.875-инчен (17.5 cm) висина.Стил : Италијански.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата