TiMOVO Заштитни Случај Компатибилен со 2021 Apple TV 4K Siri Далечински(2 Генерација), Shockproof Транспарентен ПВЦ Кожата, со Полно Тело, Заштитна СТП Кожа Покритие одговара Apple TV 4k 2

TiMOVO Заштитни Случај Компатибилен со 2021 Apple TV 4K Siri Далечински(2 Генерација), Shockproof Транспарентен ПВЦ Кожата, со Полно

Това е достапна
DEN 94.80
Количината на стоката:

【Совршено се Вклопуваат】 - Специјално дизајниран за 2021 Apple TV 4 K Siri Далечински(2 Генерација). (Случај Само!) ❣️Не се компатибилни со Apple TV Siri Далечински (1 Генералот)/Apple TV Remote!. 【Премиум Квалитет】 - прави на транспарентен ПВЦ и деликатна СТП кожа, се чувствува мека на допир; лесен материјал додава голема потпора за да се овозможи за дополнителна безбедност и comfortability кога го користите далечинскиот управувач.Високо квалитетен материјал, деца-пријателски. 【Полно Тело за Заштита на】 - Дизајнирани со пред транспарентен ПВЦ маска, заштита на копчиња против гребење и прашина.Против пролизгување, анти-нула, shockproof и перат, обезбедува максимална заштита.Чувајте ги вашите Siri Далечински контролер во потрага сосема нов. 【Лесен и Лесно да се Инсталира】 - Тенок дизајн, мека кожа случај accentuates првобитната убавина на Apple TV Siri Далечинското.Нема алатки или жици се потребни.Само слајд Apple TV Siri Далечински во случајот. 【Целосен Пристап】 - Прецизни cutouts за лесен пристап.Сите функции, пристаништа, и помагала да се лесно достапни со случајот на.Различни бои се на располагање за да одговараат на вашиот далечински управувач.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата