Одржување Течни Памук Брис/Repair Убавина Памук Брис/Eyeliner Памук Брис 540pcs

Одржување Течни Памук Брис/Repair Убавина Памук Брис/Eyeliner Памук Брис 540pcs

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

Памук брисеви обично се користи за да се применат одржување течност, суштината, на хранлива течност, итн., и памук брисеви за убавина.Силна течни апсорпција.На цилиндрични главата форма,1.3 инчи од памук, без пената на обичните памучни брис,може да се применува еднакво за сите делови. 3.2 инчен должина и 0.1 инчен широк.На бамбус пол дизајн не е лесно да се скрши,може да ги користат со доверба.Игра важна улога во шминка смена, овозможувајќи ви лесно се чисти нечистотија и прашина.Поделени во 18 мали кеси.Лесен за складирање и за носење,Ефективна заштита од прашина и влага.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата