Торта Јаки 8 x 394 инчен, Мус Торта Ацетат Листови за Печење, Транспарентни Торта Ролни, Јасно Торта Ленти, Чоколадо Мус Околу Раб, Торта Декорирање (8x394 инчи)

Торта Јаки 8 x 394 инчен, Мус Торта Ацетат Листови за Печење, Транспарентни Торта Ролни, Јасно Торта Ленти, Чоколадо Мус Околу Раб,

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

【Торта Јаки Големина】Секој Тркалаат 20 cm(Ширина) x 10 m(Должина) x 125 micron(Дебелина), 8 инчен x 394 инчен x 125 micron, 8"x32.8(ft). 【Премиум Marterial】На мус торта јака направен од висок квалитет на храна garde PP, не-токсични, се безбедни за употреба. 【Висок Квалитет на Површината】Мазна површина, висока јасно, и мека доволно, кора лесно од мус торта.Таа има добра пропустливост на воздух и не е лесно да се оштети целиот изглед на торта.Солза на транспарентен филм и заврши околу работ на торта. 【Лесна Употреба】Оваа Ацетат торта јаки Користат за чоколадо печење, торта декорирање, поставата прстени и калапи во кујната.Тоа е се задоволни печење на температура степени под нулата од 60°ц. 【Задоволни Услуга】Нашиот брз и добар квалитет ќе се направи сте задоволни.Нашата торта јака може да се зацврсти вашата торта, решавањето на вашите проблеми.Со оваа торта јака, може да се направи совршен мус колачи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата