ГМ Вистински Делови 19121223 Кочница Притисок Modulator Вентил

ГМ Вистински Делови 19121223 Кочница Притисок Modulator Вентил

Това е достапна
DEN 4965.12
Количината на стоката:

ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведени со генетски модифицираните Оригинална Опрема спецификација за фит форма и функција.ACDelco ГМ Оригинална Опрема ABS Modulator Вентил за да се контролира протокот на течност во сопирачките, обезбедување на критична anti-lock функција.Овие оригинални опрема modulator вентили се произведени за да се вклопи во вашиот ГМ возило, обезбедување на истите перформанси, издржливост, и услуга за живот што се очекува од General Motors.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата