Aexit 5мм х Подлога 50mm Тема Метал Пролет Toggle Ѕид Водител на Завртки Сребрен Тон Проширување Shield Подлога 6 Компјутери

Aexit 5мм х Подлога 50mm Тема Метал Пролет Toggle Ѕид Водител на Завртки Сребрен Тон Проширување Shield Подлога 6 Компјутери

Това е достапна
DEN 1118.40
Количината на стоката:

Име На Производ : За Да Се Префрлате Гром; Материјал : Метал.Тежина : 79g; Пакет Содржина : 6 x Toggle Гром.Тема Големина : 5 х 50мм/0.2" x 2" (D*L).Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Клипот Димензии : 50 x 11 x 11mm/2" x 0.43" x 0.43" (L*Макс.W*Макс.Т). 9818202008127cad М5 пролет toggle гром завртка.Сите метални светло должност празнина fixings, се повеќе издржливи.На крилјата на на за да се префрлате се шири товарот во текот на пошироката област со само проширување machanism, фиксна повеќе цврсто.Може да се инсталира на гипс картон празнина ѕид да се одржи полица, завеса род, hallstand, светилки.Инсталиран Метод : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата