Стандард за квалитет Знамиња Една Десетина Микронезија се Држи Знаме, 4 од 6

Стандард за квалитет Знамиња Една Десетина Микронезија се Држи Знаме, 4 од 6

Това е достапна
DEN 142.80
Количината на стоката:

Печатени, од една страна, целиот пат низ ткаенина.Stitched околу сите рабови со 10 инчен црна пластика стап и пластични злато точка.Убава смели бои.Произведено во Кина. 4x6 инчен Микронезија се Држи Знамето е совршен за прикажување на вашата работна маса или маса, или за мавтајќи во парада за да се покаже вашата национална гордост.Сите наши 4x6 инчен знамиња се монтира на 10.5 инчен пластични стап со металик златна копје врвот.Знамето е направен од 100% полиестер и печатени во светли бои.Секоја знаме е индивидуално пораби околу рабовите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата