Aexit М16. Нишка Заштита на 304 Нерѓосувачки Челик Автомобил Поправка Gecko Проширување Гром Завртка 100mm Проширување Shield Подлога Долго 2 парчиња

Aexit М16. Нишка Заштита на 304 Нерѓосувачки Челик Автомобил Поправка Gecko Проширување Гром Завртка 100mm Проширување Shield Подлога

Това е достапна
DEN 540.00
Количината на стоката:

Вкупна Должина : 100mm/4"; Рамен Миење Големина : 30 x 3мм/1.2" x 0.12"(D*T).Вежба Удар Дијаметар : 16mm/0.63"; Хексадецимален Орев Ширина : 24mm/0.94".Име На Производ : Автомобил Поправка Проширување Гром; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 343g; Пакет Содржина : - 2 x Автомобил Поправка Проширување Гром.Тема Големина : М16. x 45mm/0.63" x 1.8"(D*L); Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.fe7d2020081203fe Направени на 304 нерѓосувачки челик материјал во сребрен тон, М16. конец, 100mm вкупна должина.Висока јачина проширување завртки автомобил поправка gecko проширување болт, добар квалитет за подолго користење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата