Црево Стегач Клешти Поставување водовод Клешти Поставите Директно во Грлото Црево Клип Отстранување Алатки Зрак Клешти за Полнење Сина 9PCS

Црево Стегач Клешти Поставување водовод Клешти Поставите Директно во Грлото Црево Клип Отстранување Алатки Зрак Клешти за Полнење

Това е достапна
DEN 2400.00
Количината на стоката:

Црево Стегач Клешти собата е manily направени од силни и издржливи челик материјал за долг животен век.Водовод клешти собата е Широко применливи и лесен за употреба, се користи во авто поправка, фабрика, на линија за производство и други индустрии.Зрак клешти за полнење има пластични случај за лесно носење и чување.Црево Клип Отстранување Tools е Погоден за работа во тесен области и долги.Директно во грлото клешти поставите има ергономски рачки за удобно држење на.Description Hose менгеме клешти сет се состои од 7 различни клешти овозможува екстра стигне, а заклучување на прстиња во отворена позиција.Водовод клешти сет, исто така, обезбедува за отстранување на пластични или метални авто-затегнување црево стеги.Користење на менгеме на крајот на флексибилен кабел овозможува продолжен дофат, каде што други модели не може да се постигне.На клешти може да се заклучи да се задржи вашите раце слободни, прави вашата работа полесно и побрзо.Features Hose менгеме клешти за поставување Боја : Сина.-Материјал : Челик.-Големина на : 18.89x9.05x3.54inch.Црево Стегач Клешти поставите одамна се постигне црево стегач клешти со жица флексибилни жица вратило.Црево Стегач Клешти имаат вилица топлина лекување и висока цврстина.Пакет Including7 * Зрак клешти n1 * Screwdrivern1 * Запечатување прстен мини кука.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата